Filumenistyka.lbl.pl
Kolekcja filumenistyczna Grzegorza Bogdana

   strona główna
   BLOG
   księga gości
   inne kolekcje
   podziękowania
   o mnie
   jak mi pomóc?
   o filumenistyce

  gadu-gadu
  e-mail

  muzeum
  filumenistyka
  filumeny
  katalog


Losowe pudełko

Aktualności

02.04.2010
Powrót!

Poszedł człowiek na studia i zapomniał o swoim hobby... Dzisiaj sprawdziłem zapałczaną pocztę, a nie robiłem tego przez ostatnie 1,5 roku! Przepraszam tych, którzy nie mogli doczekać się odpowiedzi (było około 50 wiadomości!).
Na stronie działa już Księga Gości oraz Dział Inni Kolekcjonerzy.
Ale musicie mi to wybaczyć drodzy koledzy filumeniści chce się żyć i korzystać z każdej minuty wolnego czasu! Tak, wiem że czas trzeba znaleźć na wszystko, ale czasem nie wiadomo co wybrać a z czego zrezygnować
Wszystkim fanom etykiet oraz pudełek zapałczanych życzę udanych świąt Wielkanocy!


09.02.2007
Ogłoszenia

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wstawiania ogłoszeń do nowopowstałego działu.


02.01.2007
Mała rewolucja

Od dzisiaj strona posiada nie tylko nowy, gustowny adres, ale także jest umieszczona na porządnym serwerze, za co gorąco dziękuję firmie Net Partners. Poprzedni hosting (tzw. darmowy) nie dość, że po prostu zalewał stronę reklamami, to jeszcze ostatnio, w niewiadomych okolicznościach zniknęły z niego m.in. pliki z Waszymi wpisami do Księgi Gości... Na szczęście teraz o kwestie techniczne mogę być spokojny. Co do zawartości artystycznej... Przepraszam, za brak aktualizacji galerii, ale tzw. sprawy wyższe mi to uniemożliwiają. Za niedogodności przepraszam i oczywiście zapraszam do zwiedzenia strony!


08.09.2006
Kilka słów o ostatnich wydarzeniach...

Człowiek coraz starszy i coraz mniej czasu ma na rozwijanie swoich zainteresowań... Kiedyś, w podstawówce a później w gimnazjum, mogłem sobie lekką ręką pozwolić na opiekę nad stroną, jak i swoją kolekcją filumenistyczną. Teraz w liceum, jest już trochę ciężej, ale nie mam zamiaru rezygnować z tego, co zaczęło się kilka lat temu. Tym bardziej, że coraz więcej ludzi, którzy nie przeliczają życia na liczbę złotych w kieszeni, pomaga mi w kontynuacji mojego dzieła... Po pani Ludmile, pani Magdzie z mamą, otrzymałem kolejny prezent od pana Adama z Warszawy (tak, zgadza się, są to prezenty, które dostałem absolutnie za darmo!). Rzadko spotyka się takie postawy i rzadko w dzisiejszym świecie, w którym dla wielu jedynym bogiem jest pieniądz, można spotkać się z takim bezinteresownym czynem. Dziękuję wszystkim, którzy wpierają moją kolekcję, ale również tym, którzy z zainteresowaniem przeglądają galerię na stronie i potrafią zachwycić się pięknem filumenistyki…. W najbliższym czasie umieszczę na stronie zdjęcia otrzymanych etykiet i pudełek. Na koniec dodam, że moja kolekcja liczy obecnie kilka tysięcy egzemplarzy z całego świata…


01.11.2005
Podsumowanie października

Strona odnotowała kolejne rekordy! W tym miesiącu odwiedziło ją 159 unikalnych gości, a skrypt statystyk zanotował 14165 kliknięć! Te statystyki świadczą o tym, że moja praca nie idzie na marne, z czego jestem niezmiernie zadowolony


07.10.2005
Statystyki

Trochę późno (bo z 7 dniowym opóźnieniem) podaję drobne statystyki strony:
Strona zaliczyła 127 unikalnych odwiedzin, 182 wizyty oraz 8200 kliknięć. W postaci obrazków jpg oraz plików html ze strony została pobrana w ciągu miesiąca 69.38 MB. Dodam, ze na dziś ilość pobranych danych wynosi 23.65 MB (szykuje się rekord? )


16.09.2005
Kilka poprawek na stronie

Chciałbym przeprosić wszystkich za błędy, które pojawiały się na stronie i poinformować, że te preze mnie wykryte zostały usunięte. Jakie to były błędy Otóż nie można było wpisać się do Księgi Gości i do Innych Kolekcjonerów a w sondzie zagłosować na opcję „nie podoba mi się [strona]”. No mam nadzieje, ze wszystkim się moja strona podoba i nikt tak w sondzie nie głosował .


27.08.2005
Kolejne zmiany...

Wziąłem się porządnie do roboty i wprowadziłem parę zmian na stronie. Przede wszystkim poprawiłem strukturę kodu, dzięki czemu strona otwiera się troszkę szybciej i nie ma dziwnych komunikatów przy wpisywaniu się do Księgi Gości . Zmieniłem czcionkę na bardziej czytelną, przyciemniłem i podrasowałem design. Dodałem również sondę na pierwszej stronie (korzystając z okazji zapraszam do głosowania ) . Od dzisiaj strona otwierać się będzie pod nowym adresem www.zapalki.cba.pl, wiele osób przyzwyczaiło się do zapalki.up.pl, więc postanowiłem, że nie ma sensu go usuwać. Mam nadzieję, że wszystkie moja zmiany wychodzą dobrze i podobają się i wam (co jest dla mnie najważniejsze).


09.08.2005
Nowy dział

Zapraszam do nowego działu, który zwie się ETYKIETY


04.08.2005
Już wkrótce nowe etykiety na stronie

Niedługo na stronie pojawią się etykiety nadesłane do mnie w Warszawy. Poniżej przedstawiam ich screeny
pierwsza część
druga częśc (znaczna większosć podwójna)
trzecia częsć


Możesz zajrzeć również do Archiwum

Od Ludmiły, Adama...
Od Władysława..
-------------
ETYKIETY
unikaty
samochody
motory
statki
zagraniczne
z zapałką
firmowe
humor
pejzaże i rośliny
piwo
inne
zwierzęta
znaki zodiaku
Get Firefox 

Copyright © 2003-2007, www.filumenistyka.lbl.pl by GrzesQ. Hosted by Net Partners Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianiew
jakiejkolwiek sposób materiałów zawartych na stronach tego serwisu, bez wiedzy autora, jest zabronione.